Wypożyczalnia

Wypożyczalnia zgrzewarek

Oferujemy wynajem zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych w zakresie do 1200 mm. Posiadamy urządzenia produkcji Georg Fischer, Rothenberger, Kamitech w opcjach manualnej, półautomatycznej i automatycznej z rejestracją procesu zgrzewania. Wszystkie urządzenia posiadają aktualną kalibrację. Do zgrzewarki możemy również zaoferować agregat prądotwórczy oraz inne niezbędne akcesoria niezbędne na placu budowy.

Posiadamy również zgrzewarkę doczołową GF+ IR-63 Plus (podczerwień). Zgrzewarka ta sprawdza się doskonale z materiałem PVDF, jak i innymi pozostałymi PE, PP. Cechą charakterystyczną wykonanego zgrzewu jest bardzo wąska wypływka, co niewątpliwie ma znaczenie dla niektórych mediów np. w branży farmaceutycznej, chemicznej. Cały proces wykonywany jest automatycznie i kończy się potwierdzonym wydrukiem poprawności zgrzewu, który w formie naklejki można przykleić na rurę.

 

Do okresu wypożyczenia wliczamy tylko dni robocze (bez sobót i niedziel). Do wszystkich podanych cen należy doliczyć 23% VAT W przypadku, gdy okres wypożyczenia maszyn jest dłuższy, ceny są ustalane indywidualnie. Istnieje możliwość wypożyczenia maszyny z operatorem. Cena ustalana indywidualnie.

LOKALIZACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    *PROSZĘ WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE POLA